Mekatek Eğitim ve Danışmanlık Merkezi  
Anasayfa
Hakkımızda Eğitim Programları Danışmanlık Hizmetleri Referanslar Bize Ulaşın Haberler


Mekatek
, 1991 yılında Dr. Müh. Sina Kuseyri tarafından kurulmuştur. Üretimde güvenilirlik, süreklilik ve maliyet tasarrufu sağlayan Kestirimci Bakım Sistemleri ile başlayan eğitim ve danışmanlık faaliyetleri verimlilik, kalite ve prodüktivite artışına imkan sağlayacak diğer kavram ve tekniklerin de bir araya gelmesiyle zaman içerisinde; Enerji Üretimi ve Yönetimi, Verimlilik ve Kalite, Genel Mühendislik, Üretim Yönetimi, Otomasyon ve Kontrol, Endüstriyel Bakım, Yazılım Teknolojisi,ve Kurumsal/Kişisel Gelişim ve Motivasyon konu başlıkları altında geliştirilmiştir.

Her alanda hem kuramsal hem de uygulama yönünden uzman bir ekiple yürütülmekte olan eğitim ve danışmanlık faaliyetleri müşterilerimizin deneyimlerinin katkısı ve dünyadaki teknolojik gelişmelerin takip edilmesi ile sürekli güncellenmekte ve müşterilerimizle paylaşılmaktadır.
MİSYONUMUZ

Mekatek Eğitim ve Danışmanlık Merkezi, reel sektörde faaliyette bulunan kuruluşların rekabetin her alanda en üst düzeye çıktığı günümüz dünyasında, verimli, karlı ve rekabet gücü yüksek organizasyonlar olmaları için, katılımcı yönetim modelleri, bilgi sistemleri ve yapılanmalarıyla güçlendirilmelerine katkıda bulunmak üzere kurulmuştur.MEKATEK EĞİTİM VE DANIŞMANLIK MERKEZİ

 Örnek olay çalışmaları ile
 Dinamik ve interaktif sunum teknikleri kullanarak
 Teori ve pratiği birleştiren
 Yoğun, kalıcı ve hedefe yönelik
 Somut - uygulanabilir - çözüm üretebilen işlem, ürün, kavram ve  teknikleri kullanıma açan
Katılımcıların kurumsal ve kişisel hedeflerine ulaşmasını sağlayan
 Karma veya kuruma özel seminerler-eğitimler-danışmanlık hizmetleri vermeyi ilke edinmiştir.
AMACIMIZ

Program içerik ve çeşitlerini güncelleştirip çeşitlendirerek, reel sektörün ihtiyaç duyduğu bilgi ve danışmanlık desteğini ülke çapında yaygın ve etkin biçimde sunmaktır.FARKIMIZ


 Kendi alanlarında iş tecrübesine sahip
 Akademik eğitimlerini en üst düzeyde tamamlamış
 Problemlere farklı perspektiflerden bakarak teori - pratik dengesi  kurabilen
 Dinamik ve sürekli gelişen
 Girişimci, heyecanlı ve iddialı
 Uluslararasi vizyona sahip, eğitim ve iş dünyasına ait profesyonellerden oluşan bir ekip ve bu oluşumun yarattığı sinerjidir.

 
Sayfayı Yazdırın...